Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Iluzjonista Magic Mitoraj – feryjny pokaz iluzji dla dzieci

19 lutego @ 18:00 19:00

19 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury, pokaz iluzji dla dzieci w wykonaniu Adriana Mitoraja.

Adrian Mitoraj jest jednym z najlepszych iluzjonistów, twórcą spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii, a teraz zaprezentuje iluzje w specjalnym pokazie dla dzieci.

Wstęp za bezpłatnymi wejściówkami dostępnymi w kasie OCK.

Odbierz wejściówkę… zanim zniknie!

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82