Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mniej więcej – program Kabaretu Ani Mru-Mru

11 grudnia @ 19:00 20:30

11 grudnia 2024 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret Ani Mru-Mru w swoim najnowszym programie pt. „Mniej więcej”.

Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku.

Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała dwunastu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek.

Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy.

Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska.

Ani Mru-Mru jest laureatem najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

bilety: 120 zł, 100 zł

bilety w sprzedaży na www.biletyna.pl

Wydarzenie organizatora zewnętrznego

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82