Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O mało co… – spektakl komediowy

11 lutego @ 14:30 20:30

11 lutego 2024 roku o godzinie 14:30 i 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Anny Muchy, Barbary Kurdej-Szatan / Moniki Krzywkowskiej, Natalii Iwańskiej, Michała Lewandowskiego / Jakuba Wonsa, Michała Sitarskiego, w reżyserii Jakuba Wonsa, pt. „O mało co…”.

„O mało co…” Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie!

Kiedy Brian zaczyna uprawić jogging, jego żona Hilary jest bardziej niż szczęśliwa.

Nie wie tylko, że sport jest jedynie przykrywką dla schadzek jej męża z młodą kochanką o imieniu Wendy, do których dochodzi w mieszkaniu George’a – najlepszego przyjaciela Briana.

Gdy mąż Hilary udaje się na tzw. bieganie, jego żona ma szansę przyjmować własnego kochanka – George’a.

Z pozoru idealna układanka zaczyna się rozsypywać, gdy Jessica – żona George’a, przedwcześnie wraca z podróży, zastając w domu kogoś zupełnie obcego!

Czy sport to na pewno zawsze zdrowie? Czy pielęgniarki Czerwonego Krzyża są aż tak uczynne? Ile kurczaka w winie można zjeść w jeden wieczór?

Na te wszystkie pytania znaleźć można odpowiedź w przewrotnej komedii „O mało co…”!

tekst: Derek Benfield
przekład: Elżbieta Woźniak
reżyseria: Jakub Wons
muzyka: Szymon Suchoń
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Paweł Marczewski
licencja: Agencja Dramatu i Teatru ADiT
wykonawcy: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan / Monika Krzywkowska, Natalia Iwańska, Michał Lewandowski / Jakub Wons,
Michał Sitarski
czas: 165 minut (z przerwą)

bilety: 150 zł, 120 zł, 80 zł

bilety w sprzedaży na www.adria-art.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Adria Art

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82