Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Panny Młode – koncert zespołu Lor

8 marca @ 19:00 20:30

8 marca 2024 roku o godzinie 19:00 – w Dniu Kobiet – w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu Lor – reprezentującego głos młodego pokolenia, które buntuje się przeciwko normom społecznym, często nakładanych na młodych ludzi – pt. „Panny Młode”.

Teksty ich piosenek odzwierciedlają problemy i wyzwania, z którymi borykają się młodzi – presję bycia idealnym, trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, czy niepewność przyszłości.

Utwory zespołu Lor mogą być dla wielu ludzi inspiracją i przypomnieniem, że młode pokolenie ma wiele do powiedzenia i warto słuchać ich głosu.

Tytułowe „Panny Młode” pokazują, że dorastanie nie jest łatwe, a każdy z nas boryka się z własnymi problemami i wyzwaniami.

Skąd nazwa płyty „Panny Młode”?

Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczęta – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska, które chciały przekazać w swoim najnowszym albumie, że nie jest on jedynie zbiorem piosenek, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat na własnych zasadach.

Lor miały okazję zagrać na takich festiwalach jak Spring Break, Slot Art, Soundrive, Co Jest Grane, Europejskie Targi Muzyczne, Orange Warsaw Festival, OFF Festival, Olsztyn Green Festival, Fest Festival czy Primavera Sound. Ponadto dziewczyny dzieliły scenę z norweską artystką Aurorą czy zespołem Rhye.

bilety: 60 zł, 50 zł

Oświęcimskie Centrum Kultury

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82