Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Piosenki Korcza i Andrusa – koncert Alicji Majewskiej

26 kwietnia @ 18:00 20:00

26 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się (przeniesiony z 3 grudnia 2023 roku) koncert Alicji Majewskiej promujący jej nową płytę pt. „Piosenki Korcza i Andrusa”.

Alicji Majewskiej będzie towarzyszył Włodzimierz Korcz i kwartet smyczkowy Warsaw String Quartet.

Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” Alicja Majewska – ikona polskiej piosenki – powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań.

Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus.

„Piosenki Korcza i Andrusa” (listopad 2022) to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa artystka – „wszystko, co kiedyś było i jest, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy”.

bilety: 169 zł, 149 zł, 129 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl i www.ebilet.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Your Events Art

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82