Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Prywatna klinika – spektakl komediowy

22 września @ 15:00 20:00

22 września 2024 roku o godzinie 15:00 i 18:15 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Tomasza Oświecińskiego, Katarzyny Kołeczek / Dominiki Majewskiej, Moniki Mazur / Dominiki Majewskiej / Anny Jarosik, Rafała Cieszyńskiego / Andrzeja Deskura / Łukasza Płoszajskiego, Alżbety Lenskiej / Katarzyny Anzorge, Katarzyny Bujakiewicz / Katarzyny Anzorge, Pawła Koślika / Wojciecha Solarza w reżyserii Grzegorza Reszki, pt. „Prywatna klinika”.

„Prywatna klinika” to szalona farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę! Lekka fabuła, wyraziste postaci i fenomenalna obsada zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Akcja skupia się wokół Harriet, rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje swoje finansowe problemy dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Pewnego dnia jeden z mężczyzn zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet niespodziewanie pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna, wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome, zdradzane małżonki. Z biegiem czasu komedia staje się̨ prawdziwym rollercoasterem emocji pełnych pomylonych tożsamości, zdrad i arcyśmiesznych dialogów!

Sztuka, napisana przez mistrzów gatunku Johna Chapmana i Dave’a Freemana w 1983 roku, nie straciła na aktualności, a jej humor i satyra na damsko-męskie relacje nadal bawią kolejne pokolenia widzów. „Prywatna Klinika” to gwarantowana dawka śmiechu i doskonała rozrywka dla każdego, kto pragnie w teatrze dobrze się bawić.

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.

tekst: John Chapman & Dave Freeman
tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
reżyseria: Grzegorz Reszka
scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim
wykonawcy (w zmiennej obsadzie): Tomasz Oświeciński, Katarzyna Kołeczek / Dominika Majewska, Monika Mazur / Dominika Majewska / Anna Jarosik, Rafał Cieszyński / Andrzej Deskur/ Łukasz Płoszajski, Alżbeta Lenska / Katarzyna Anzorge, Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna Anzorge, Paweł Koślik / Wojciech Solarz
czas: 135 minut (z przerwą)

bilety: 150 zł, 120 zł, 80 zł

bilety w sprzedaży na www.adria-art.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Adria Art

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82