Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Skąpiec poznawczy – program Olki Szczęśniak

21 lutego @ 19:00 21:00

21 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Olka Szczęśniak w programie pt. „Skąpiec poznawczy”.

Każdy z nas nosi w sobie „skąpca poznawczego”. Upraszczamy rzeczywistość, posługując się schematami i stereotypami, żeby zaoszczędzić sobie czasu i energii. W wielu przypadkach skąpiec się przydaje, czasem jednak wprowadza w błąd i działa na naszą niekorzyść.

Programowi będzie towarzyszył support.

Informacje od organizatora wydarzenia:

  • występ tylko dla widzów pełnoletnich
  • prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.
  • całkowity zakaz nagrywania występu w formie audio i video (osoby nagrywające, będą wypraszane z sali i zostaną wobec nich wyciągane konsekwencje prawne za naruszanie praw autorskich)
  • bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym
  • ze względu na komfort widowni organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.
  • kupujący bilet akceptuje powyższe warunki

czas trwania: około 100 minut

bilety: 110 zł, 100 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

PozArt

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82