Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie przy globusie

18 czerwca @ 18:00 19:30

18 czerwca o godzinie 18.00 odbędzie się 64. z podróżniczych Spotkań przy globusie. Jego gościem będzie Iwona Marczak. Tym razem udamy się do Panamy i Kostaryki.

Kostaryka i Panama – czyli dwa i pół tygodnia nieprzebranych przygód w Ameryce Środkowej. Tukany stołujące się na drzewie przy śniadaniu, buzujące wulkany i spektakularne wodospady, wizyta u Indian Kuna na wyspach San Blas, wejście do rzeki pełnej krokodyli (niechcący), spóźnienie się na samolot i przejazd przez granicę autobusem.. słowem czeka Was prawdziwy rollercoaster opowieści o dwóch barwnych i niezwykle zróżnicowanych krajach Ameryki Łacińskiej. No i odpowiemy sobie na najważniejsze pytanie, skoro opowiadać będzie centuś z Krakowa: czy Kostaryka naprawdę jest tak droga?

Iwona Marczak – mówi o sobie w liczbach: 56 krajów, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami. W mediach społecznościowych można ją poznać jako Dzień Dobry Świecie na Facebooku, Instagramie i tik toku.

Pozdrawiam!

Iwona Marczak”

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82