Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

The Strings – spektakl komediowy

27 października @ 15:00 21:00

27 października 2024 roku o godzinie 15:00 i 18:30 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Wojciecha Brzezińskiego, Michała Koterskiego / Macieja Kowalewskiego, Bartosza Żukowskiego, Krzysztofa Wieszczka, Piotra Borowskiego, w reżyserii Macieja Kowalewskiego, pt. „The Strings”.

„The Strings” to przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki, pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni.

Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie, a w tle muzyka, która osładza ich perypetie.

Kim są bohaterowie?

To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli.

Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings.

Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym.

Uwaga! Spektakl i utwory w nim zawarte uzależniają!

Występują: Wojciech Brzeziński, Michał Koterski / Maciej Kowalewski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek, Piotr Borowski.

czas trwania: 135 minut (z przerwą)

bilety: 140 zł, 120 zł, 110 zł, 100 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl – godz. 15:00, godz. 18:30, www.copa.pl – godz. 15:00, godz. 18:30, www.biletyna.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Copa.pl

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82