Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tobie Mamo – koncert

27 maja @ 18:00 19:30

27 maja o godzinie 18.00 zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki. Na scenie w sali widowiskowej zaprezentują się sekcje i grupy związane z Oświęcimskim Centrum Kultury: formacje Elita Lejdis, Elita Junior i Elita Kids, formacje ze szkoły tańca „Prestiż”, tancerki ze Studia Baletowego „Classica”, Chór Dziecięcy z Osiedlowego Domu Kultury Zasole, Małe Hajduki i Mini Hajduki, tancerze ze szkoły tańca „Magic Dance”.

Wstęp wolny

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82