Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielka Włoska Biesiada – koncert włoskich przebojów

21 września @ 18:00 19:30

21 września 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu Moniki Biederman-Pers i Piotra Karzełka, z udziałem pary tanecznejEmilia Blecharz i Michał Kolano, z towarzyszeniem Kameralnego składu orkiestrowego pod kierownictwem Mateusza Dudka, pt. „Wielka Włoska Biesiada”. Koncert poprowadzi Jakub Oczkowski.

Jest słoneczny lipcowy dzień, jesteś we włoskim San Remo, a od 8 rano w sklepach, restauracjach czy barach słychać największe włoskie przeboje.

Po przesłuchaniu nieprzetasowanej listy odtwarzania masz ochotę na coś, cokolwiek innego do słuchania. Te melodie podążają za tobą od porannego posiłku do głębi świadomości, grając w kółko w twojej głowie, gdy desperacko próbujesz zasnąć.

W istocie są to Tormentoni – niestrudzone, wpadające w ucho, nigdy nie zaawansowane muzycznie piosenki, które latem nabierają jeszcze większej osobowości.

Gdy temperatury opadną i opalenizna zniknie, pragniemy tych piosenek, które przywołują wspomnienia pluskających fal, topniejących lodów, tańca na boso, skwierczącego słońca i beztroskich wieczorów przy zachodzie księżyca.

Odpowiedni repertuar z lat 90. do 2000 roku skrupulatnie dobrany tak, aby przywrócić wspomnienia włoskich niezapomnianych wakacji.

Zapraszamy na Galę największych włoskich przebojów, niesamowity koncert najbardziej znanych muzycznych włoskich hitów. Przeniesiemy Państwa do słonecznej Sycylii, urokliwego Palermo czy San Marino.

Usłyszycie Państwo największe przeboje włoskie takie jak „Funiculi, funicula”, „Que sera”, „Ciao, Ciao bambina”, „Nie płacz kiedy odjadę”, „O sole mio”, „Azzuro”, „Volare”, „Come prima”, „Tornero”, „Marina” i inne.

bilety: 80 zł, 60 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Duo Performance

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82