Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wiosenny Koncert Operetkowy – koncert w wykonaniu Duo Performance

3 marca @ 18:00 19:30

3 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu Duo Performance w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton), z udziałem Bandu pod dyrekcją Mateusza Dudka oraz tancerzy Duo Performance, pt. „Wiosenny Koncert Operetkowy”.

„Wiosenny koncert operetkowy” to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń!

To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – Abrahamem, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem.

W ten niezapomniany wieczór zabrzmią utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak: „Wieczorem wszystkie damy są piękniejsze”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka”, „Czardasz Sylvy”, „Graj Cyganie”. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego.

bilety: 95 zł, 80 zł, 70 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.duoperformance.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Duo Performance

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82