Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Z Tobą chcę oglądać świat! – największe przeboje gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowych aranżacjach

25 października @ 18:30 20:00

25 października 2024 roku o godzinie 18:30 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert, podczas którego będzie można posłuchać największych przebojów gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowych aranżacjach, w wykonaniu charyzmatycznych wokalistów – którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny – Wioli Malchar-Orynicz, Anny Buczkowskiej, Daniela Cebuli-Orynicza, Kacpra Batora, z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod kierownictwem wybitnego pianisty – Dawida Makosza, pt. „Z Tobą chcę oglądać świat!”.

Koncert „Z Tobą chcę oglądać świat” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne oraz chwila refleksji nad artystycznym dziedzictwem polskiej piosenki i jej wpływem na kształtowanie sceny muzycznej.

Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję odkryć znane i lubiane utwory w nowych aranżacjach z repertuaru między innymi Anny Jantar, Alicji Majewskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, zespołu Maanam…

„Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Chałupy welcome to”, „Jeszcze w zielone gramy”, „Cykady na Cykladach”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Cest la vie”, „Nic nie może wiecznie trwać”…

Będzie to niezapomniana podróż przez różne style muzyczne, od popu, jazzu, rocka po ballady, które wyróżniają się nie tylko pięknem kompozycji, ale także wspaniałymi tekstami wybitnych autorów tekstów.

Pomysłodawcami i realizatorami Koncertu są Wiola Malchar-Orynicz i Daniel Cebula-Orynicz.

wykonawcy:

Wiola Malchar-Orynicz – aktorka, pedagog, związana od wielu lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2011 roku uzyskała dyplom aktora dramatycznego, przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich. Debiutując w Gliwickim Teatrze Muzycznym, spektaklem „High School Musical” w reż. T. Dutkiewicza, rozpoczęła współpracę z wieloma teatrami w Polsce. W swoim dorobku posiada nagrania studyjne m.in. z Marcinem Wyrostkiem.

Anna Buczkowska – wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych: Must be the music, Bitwa na głosy, czy 13.edycji The Voice of Poland oraz międzynarodowego projektu Eireborne (jedyna, polska wokalistka u boku Toby’ego Francisa). Przez 5 lat związana z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, obecnie wokalistka zespołów Carrantuohill i Your Crush. Wśród artystów, z którymi współpracowała, są Andrzej Piaseczny, Adam Makowicz, Lynn Hilary, Toby Francis, Kuba Badach, Majka Jeżowska, Lanberry.

Daniel Cebula-Orynicz – wokalista, wykładowca akademicki, trener zespołów wokalnych, producent muzyczny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Finalista 6. edycji The Voice of Poland oraz laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich ,,Pejzaż bez Ciebie” poświęconej pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Współpracuje m.in. z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Filharmonią Zabrzańską, Orkiestrą Em Band. Na swoim koncie ma wspólne projekty muzyczne z Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską czy Stanisławem Soyką.

Kacper Bator – wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Śpiewał u boku m.in. Grażyny Łobaszewskiej, Mieczysława Szcześniaka, Anny Gadt i Roberta Janowskiego. Na swoim koncie ma m.in. Grand Prix w Konkursie ,,Śpiewaj Razem z Nami’’, nagrodę jury w konkursie polskiej piosenki lat 60. i 70. ,,Powróćmy do piękna w słowie i muzyce’’, a także udział w koncercie ,,Betlejem w Polsce’’, z towarzyszeniem orkiestry Adama Sztaby. Pracuje nad wydaniem autorskiej płyty.

bilety: 130 zł, 120 zł, 110 zł, 90 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Muza

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82