Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Diamentowy Jubileusz. Trasa 60-lecia na BIS – koncert zespołu Czerwone Gitary

30 marca, 2025 @ 18:00 20:00

30 marca 2025 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu Czerwone Gitary w ramach Diamentowego Jubileuszu – w trasie 60-lecia na BIS.

Czerwone Gitary należą do grona nielicznych zjawisk muzycznych, które stały się klasyką polskiej kultury popularnej. Diamentowy koncert będzie przypomnieniem największych przebojów ze wszystkich płyt zespołu. Dwugodzinna muzyczna wędrówka z niezapomnianymi hitami i nowymi piosenkami zespołu, będzie gwarancją wspomnień, wzruszeń i zapowiedzią fantastycznej integracji z widzami.

Kilkudziesięcioletnia, konsekwentna praca Czerwonych Gitar i umiejętności odmłodzonego składu zespołu zostały docenione na Jubileuszowej trasie 55-lecia, która odniosła olbrzymi sukces.

Do zobaczenia na Diamentowej trasie koncertowej, 60-lecia zespołu!

skład zespołu:
Jerzy Skrzypczyk – perkusja, śpiew
Mieczysław Wądołowski – gitara akustyczna, śpiew
Arkadiusz Wiśniewski – gitara basowa, śpiew, aranżacje
Marek Jabłoński – gitara solowa
Marcin Niewęgłowski – gitara solowa, śpiew

bilety: 135 zł, 125 zł

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Tamada

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82