Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

(nie) Wszystko Ci oddam – spektakl komediowy

29 marca, 2025 @ 17:00 19:00

29 marca 2025 roku o godzinie 17:00 (spektakl przeniesiony z 17 lutego 2024 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Joanny Moro / Joanny Osydy, Magdaleny Walach / Eweliny Ruckgaber, Pawła Okraski / Mirona Jagniewskiego, Bilguna Ariunbaatara / Dariusza Taraszkiewicza, w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, pt. „(nie) Wszystko Ci oddam”.

Miłość, przyjaźń, radość życia – czegóż trzeba więcej, żeby czuć się dobrze z najbliższymi i żyć pełną piersią!

Może każdy potrzebuje jakiegoś organu do kochania?

Kiedy zaskoczona przez życie Katarzyna postanawia zdradzić swoim bliskim, co ją spotkało, rusza lawina komediowych zdarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji.

Zaskakujących pytań i zabawnych odpowiedzi będzie wiele w spektaklu, np.: „Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”. „Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie?” „Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek?” „Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie” czy… No właśnie, czym jeszcze?

tekst: Stefan Vögel
reżyseria i oprawa muzyczna: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia: Tomasz Bzdęga
kostiumy: Anna Tomczyńska
wykonawcy: Joanna Moro / Joanna Osyda, Magdalena Walach / Ewelina Ruckgaber, Paweł Okraska / Miron Jagniewski, Bilgun Ariunbaatar / Dariusz Taraszkiewicz
producent: Teatr Skene Warszawa Łukasz Niezgoda i Ewa Rączy, Dom Kultury w Rawiczu
czas: 120 minut

bilety: 110 zł – 130 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.koncertartex.com

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Artex

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82