Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dźwiękoludki – koncert dla dzieci

5 sierpnia @ 18:00 19:30

5 sierpnia 2024 o godzinie 18:00 na parkingu bocznym Oświęcimskiego Centrum Kultury, odbędzie się koncert dla dzieci w wykonaniu wokalistów z agencji artystycznej PRYM ART.

Koncert DŹWIĘKOLUDKI to żywiołowe show w wykonaniu trójki wokalistów. W repertuarze usłyszymy bardzo znane przeboje w niecodziennych, odjechanych aranżacjach. A wszystko w przepięknej oprawie.
– Stary niedźwiedź w rytmie reggae
– Kundel bury w rytmie swing
– Ogórek, ogórek na rockowo
… i wiele innych muzycznych niespodzianek!

Zapraszamy,
wstęp wolny
Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82