Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Ekonolulu – interaktywny spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska

20 kwietnia @ 17:00 18:00

20 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach Dnia Ziemi, interaktywny spektakl dla dzieci o tematyce ekologicznej, w wykonaniu Teatru Kultureska w Krakowie, pt. „Ekonolulu”.

„Ekonolulu” zabierze widzów w podniebną podróż, u której celu czeka wymarzona ekologiczna kraina – Ekonolulu.

Zanim jednak tam dotrzemy nauczymy się, jak należy segregować odpady, poznamy zasady zero waste, a także sposoby ochrony powietrza.

Ekonolulu to ekologiczna wyspa – powietrze tam jest czyste, wszyscy segregują odpady i żyją, zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach można jeździć elektrycznymi samochodami, oczywiście w przerwie od wylegiwania się na plaży i zbijania bączków do słońca.

Macie ochotę poznać tę krainę? Wyruszcie w podróż z trzema bocianami!

Bocian Bolek, Bocian Bożenka i Bocian Basia to mali wielcy marzyciele. I choć ich bocianie życie jest bardzo uporządkowane, to jednak bociany pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia.

Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu?

Jakie przygody czekają ich po drodze?

Na widzów czeka masa zabawy, dobrego humoru i muzyki.

czas trwania spektaklu: 60 minut

wstęp wolny

Oświęcimskie Centrum Kultury

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82