Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jazzowy koncert formacji 50/50

23 kwietnia @ 19:00 20:30

Zespół 50/50 (Fifty Fifty) jest formacją, w której skład wchodzą młodzi muzycy z Bielskiej Szkoły Muzycznej. Tworzące skład osoby znają się już długo, ale wspólny projekt tworzą od dwóch lat. Formacja ma na swoim koncie wiele występów i osiągnięć konkursowych takich jak: koncert podczas Bielskiej Zadymki Jazzowej w latach 2022 oraz 2023, występ w ramach jubileuszu Pawła Brodowskiego, dyrektora naczelnego wydawnictwa Jazz Forum, II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Centrum Edukacji Artystycznej w kategorii zespoły jazzowe, II miejsce podczas V Junior Jazz Festival w Wadowicach i wiele innych. Wszyscy muzycy indywidualnie osiągają wysokie lokaty na konkursach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Hanna Derej (fortepian)
Piotr Golec (kontrabas, gitara basowa)
Igor Skwarczyński (perkusja)
Tosia Golec (saksofon)
Tymon Okolus (puzon)
Zuzia Wajdzik (wokal)

Bezpłatne zaproszenia dostępne w kasie OCK od 4 kwietnia.

BRAK WOLNYCH ZAPROSZEŃ. LIMIT ZOSTAŁ WYCZERPANY. PROSZĘ PYTAĆ O ZAPROSZENIA Z EWENTUALNYCH ZWROTÓW.

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82