Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klauzula sumienia – koncert Macieja Maleńczuka

23 marca @ 19:00 21:00

23 marca 2024 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka pt. „Klauzula sumienia”.

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy.

Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad.

Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych.

Klauzula sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać, bo to niebanalne teksty i świetne kompozycje, poetycki bezkompromisowy komentarz do otaczającej rzeczywistości, muzycznie ubrany w charakterystyczne dla artysty, surowe brzmienie.

Podczas koncertu nie zabraknie również największych pieśni artysty – „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Synu”, czy „Dawna dziewczyno”.

Artyście będą towarzyszyli muzycy znani, m.in. z Piwnicy pod Baranami, czy poprzednich tras koncertowych – Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas).

bilety: 150 zł, 130 zł, 120 zł, 100 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.copa.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Copa.pl

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82