Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór Panieński Plus – spektakl komediowy

17 marca @ 16:00 21:30

17 marca 2024 roku o godzinie 16:00 i 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, Wiktorii Gąsiewskiej / Moniki Mazur, Anny Iberszer, Tomasza Bednarka, Marka Kaliszuka / Pawła Górala, z tekstem Marcina Szczygielskiego, w reżyserii Marii Seweryn, pt. „Wieczór Panieński Plus”.

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas.

Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia.

Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić.

Jak?

Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński.

Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady /Marcin Szczygielski/.

tekst: Marcin Szczygielski
reżyseria: Maria Seweryn
muzyka: Zdzisław Kalinowski
kostiumy: Krzysztof Łoszewski
wykonawcy: Katarzyna Skrzynecka, Wiktoria Gąsiewska / Monika Mazur, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk / Paweł Góral
czas: 140 minut (z przerwą)

bilety: 130 zł, 120 zł, 110 zł, 90 zł

bilety w sprzedaży na www.kupbilecik.pl (godz. 16:00), www.kupbilecik.pl (godz. 19:00), www.ebilet.pl (godz. 16:00), www.ebilet.pl (godz. 19:00), www.biletyna.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Artystyczna Muza

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82