Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

No, a ja? – koncert Michała Bajora

6 kwietnia @ 18:00 19:30

6 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Michała Bajora pt. „No, a ja?”.

„No, a ja?”, to kolejna płyta Michała Bajora, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania.

Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność.

Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała Bajora. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów!

Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra.

Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

W  związku  ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej 6 roku życia.

bilety: 159 zł, 139 zł, 119 zł

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Agencja Just For Music

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82