Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Pociechy – program Kabaretu Hrabi

21 listopada @ 20:30 22:00

21 listopada 2024 roku o godzinie 20:30 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi kabaret Hrabi, w składzie: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, w najnowszym programie pt. „Pociechy”.

„Pociechy” to program, który nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka… Albo może urąbmy jej uchyłki…

O czym będzie?

O najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach.

Dlaczego?

Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy.

Jaki bez nich byłby świat?

Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu.

„Pociechy” to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech.

Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.

bilety: 140 zł, 120 zł

bilety w sprzedaży na www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Wydarzenie organizatora zewnętrznego

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82