Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXVIII Konkurs Plastyczny Moje marzenia

28 maja @ 17:00 18:00

plansza z napisem moje marzenia

28 maja 2024 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie podsumowany XXVIII Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”, adresowany uczestników w wieku 5-13 lat mieszkających lub uczących się na terenie powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana do 23 czerwca 2024 roku.

Komisja oceniająca w składzie:
Mykola Fediv, Grzegorz Giermek, Magdalena Prochowska, Arleta Uroda
po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs, przyznała nagrody i wyróżnienia:

nagrody specjalne:

Kalen Mentel (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Zajas – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Michał Dżon – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

wyróżnienia I stopnia:
Zuzanna Brandys – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Nikodem Chrostowski – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Adam Żmuda – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia II stopnia:
Szymon Niesyty – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Mia Szymańska-Gullaksen – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Julia Toporek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia:
Pola Michaldo – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Jagoda Nawalany – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ala Mituś – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kuba Sobczuk – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Zmarzła – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

kategoria wiekowa – uczniowie klas I -III:

wyróżnienia I stopnia:
Mieszko Sagan – Laboratorium Sztuk, Oświęcim
Jakub Wiecheć – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Gabriela Kulka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Weronika Waliczek (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Artem Zasko – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

wyróżnienia II stopnia:
Julia Hałat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kornelia Mika – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ksawery Żak – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia:
Gabriela Krzyżecka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Hanna Drobisz – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Kaja Dworecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Szyjka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hanna Mazurkiewicz – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ksawery Żak – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

kategoria wiekowa – uczniowie klas IV-VI:

wyróżnienia I stopnia:
Urszula Blarowska – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Emila Krawczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Adam Kulpa – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Łukasik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Mazurkiewicz – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

wyróżnienia II stopnia:
Hanna Żmuda – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Kalina Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Milana Klymenko – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Oliwia Roman – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Lena Wiecheć – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia:
Mikołaj Łakomy – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Igor Cembala – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Paulina Cembala – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Hanna Żmuda – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Patrycja Niedziela – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Agata Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Płonka – Szkoła Podstawowa, Grojec

wyróżniono udziałem w pokonkursowej wystawie prace autorów:

Kacper Głos – Oświęcim
Karolina Wrona – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Kamila Maciąga – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Lisa Majcherczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Antonina Piela – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Sikora – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Klaudia Türk – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Nikola Kowalska (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Nataniel Koczur – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Igor Niedzielski – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Marysia Polczyk – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Oliwia Gibas – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Adrianna Momot – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Sandra Stybak – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Igor Stybak – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Franciszek Frączek – Szkoła Podstawowa, Grojec
Zuzanna Juroszek – Szkoła Podstawowa, Grojec
Magdalena Radwan – Szkoła Podstawowa, Grojec
Amelia Węgorek – Szkoła Podstawowa, Grojec
Igor Kocierz – Szkoła Podstawowa nr 1, Osiek
Bianka Merta – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Zasole
Paulina Andryszczak – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Brandys (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Dziąba – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Kędrecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Antonina Korczyk (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Kulka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natasza Siegmund – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marharyta Sydorenko – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Antonina Szatkowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Natalia Żmuda – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

Oświęcimskie Centrum Kultury

Zdjęcie fasady OCK z lotu ptaka.

Oświęcimskie Centrum Kultury

Oświęcimskie Centrum Kultury - jedna z większych instytucji kultury na terenie Małopolski Zachodniej - prowadzi działalność o charakterze lokalnym, zaspokajając potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i powiatu, jak również o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Działalność Oświęcimskiego Centrum Kultury to całoroczna oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zajęcia w sekcjach i zespołach artystycznych, konkursy, festiwale, cykliczne imprezy. To również stała oferta repertuarowa: teatr, koncerty, estrada, kabaret, film, wystawy.

32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24

centrala
tel./fax (33) 842 25 75
tel./fax (33) 842 44 61
tel./fax (33) 842 44 63
tel./fax (33) 842 57 82